Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION


#1 2008-09-07 20:06:23

Goodfather

Gość

Goodfather Podanie do : - akademia =KS=

Podanie do :   - akademia =KS=

Nick. Goodfather   

Płeć. chłopak

Wiek. 21

Wielkość populacji. 60

Plemię. germanie

Nazwy i koordynaty Twoich osad.  (x,y) Wisła(50/117)

Miejsce i liczbę punktów w statystykach def i off.  8378  i 1500

Czy masz doświadczenie z innych serwerów? Jeśli tak, podaj serwer oraz nick. Tak...s4 "Roland" jednak po czterech miesiącach gra stała się nudna i skasowałem konto obecnie po wakacjach powróciłem na s4 na konto kumpla "Volverin" żeby sprawdzić jak się wiedzie tam dawnym sojusznikom trochę tam pykam ale jest nuda koszmarna...

Jak często się logujesz? Ile czasu spędzasz dziennie na travianie? Szkoda pisać nikt mi nie uwierzy...

Czy byleś/aś w jakimś sojuszu. Jeśli tak, to w jakim i dlaczego odszedłeś/aś? Nie byłem nawet nie grałem na s7

Czy atakuje Cię ktoś? Jeśli tak to kto i z jakiego sojuszu? Nie...nawet mogą bo na razie jestem pod ochroną trochę czasu:)...

Dlaczego chcesz do nas dołączyć? Co oferujesz, czego oczekujesz od nas? Jaki masz styl gry, jakie są Twoje osiągnięcia? Podoba mi się wasz sojusz...Oferuję marnego germana który co dopiero się dorabia...Oczekuję że mnie przyjmiecie do akademii nie patrząc na moje początkowe statystyki...Styl gry Lubię gdy coś się dzieje trzymam się zasady że najlepsza obrona to atak...Osiągnięcia nie należy się zbytnio chwalić ale byłem na speedzie w głównym sojuszu T.W.A dość wysoko który wybudował cud...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sm12.pun.pl www.dracoinsula.pun.pl www.ziemniaczek.pun.pl www.gambit.pun.pl www.nuclear.pun.pl