Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION


#1 2008-09-09 23:47:50

podanie

Gość

podanie do sojuszu

W TEMACIE PODANIA PROSZĘ PODAĆ SWÓJ NICK!!!
  sorki  wielkie   )   już  robię  poprawkę   )

Podanie musi być czytelne i zawierać poniższe informacje:

Podanie do :   SOJUSZ GŁÓWNY =KS= (+/+)

Nick.   toledo

Płeć.   facet

Wiek.     23

Wielkość populacji.   156

Plemię.  rzymianie

Nazwy i koordynaty Twoich osad.  (x,y)     toledo   city     38/48

Miejsce i liczbę punktów w statystykach def i off.   def  1304  off 1570

Czy masz doświadczenie z innych serwerów? Jeśli tak, podaj serwer oraz nick.     s10 toledo s6 toledo  poprzednie   s6  toledo  i  jeszcze  były  speed

Jak często się logujesz? Ile czasu spędzasz dziennie na travianie?    kilka  razy  dzienie   aktywny  w  nocy  i  nad  ranem

Czy byleś/aś w jakimś sojuszu. Jeśli tak, to w jakim i dlaczego odszedłeś/aś?    PAXX-N    za  dużo  ludzi  nie odpowiedzialnych i  nie  mających  pojęcia o  grze  w  travke

Czy atakuje Cię ktoś? Jeśli tak to kto i z jakiego sojuszu?    teraz  mam  spokuj  ale  zaczynają  mnie  atakować   z  byłego  sojuszu  ale  nić  nie   dostaną  za   wyjątkiem  batów

Dlaczego chcesz do nas dołączyć? Co oferujesz, czego oczekujesz od nas? Jaki masz styl gry, jakie są Twoje osiągnięcia?   widzę  że  u  was  są  graczę  z  jajami              liczę  na  pozytywne    rozpatrzenia  mojego  podania  a pozatym  mój  sąsiad  to  JJJ    ))


PROSZE SKOPIOWAC PONIZSZY WZÓR > ZAŁOZYĆ NOWY TEMAT> WKLEIC I NAPISAC ODPOWIEDZI

 

#2 2008-09-10 00:12:09

podanie

Gość

Re: podanie do sojuszu

sory  zapomniałem    dodać  nick     toledo 

 

#3 2008-09-10 00:27:52

Apacz

Administrator

Re: podanie do sojuszu

popraw albo napisz jeszcze raz to podanie bo jest nei czytelne i ma wszytskich inforamcji






PO CO 2 RAZY TO SAMO WKLEJAC ?? NIE LEPIEJ EDYTOWAC ???   MUSIALEM ZROBIC TO ZA CIEBIE


NIE LUBIE BALAGANU NA FORUM I W SOJUSZU


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

#4 2008-09-10 09:04:47

Vampires

Moderator

Re: podanie do sojuszu

spoko loko popieram kandydature i jestem na TAK! (toledo gra na s6 ze mna w sojuszu i jest dobrym graczem)

pozdrawiam przy okazji ;]


http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl6_13137;pl7_18;pl8_8628.gif

Offline

 

#5 2008-09-10 13:28:30

JJJ

G3

Re: podanie do sojuszu

hmm, trudna sprawa.
z jednej strony to sąsiad przez płot (dosłownie), czyli bezpośrednia konkurencja w farmieniu. poza tym na początku gry jakoś próbował mi wjeżdżać.
Szczerze mówiąc planowałem kiedyś wyrównać mu działkę artylerią.
Zaprzestałem wjazdów jak wszedł do zaprzyjaźnionego paxxu.
Z drugiej strony potrafił pochować surkę i robić FSy (na ogół) i sie jakoś (powoli ) rozwijać - czyli wie o co chodzi.
Jestem na nie ale jeśli go przyjmiecie to zaakceptuję tą decyzję.

Offline

 

#6 2008-09-10 13:51:10

Myrdin

Administrator

Re: podanie do sojuszu

Jestem umiarkowanie na nie. Rozumiem że doświadczony gracz i tak dalej – normalnie byłbym za tym żeby przyjąć do akademii (do głównego trochę za słaby rozwój) ale trochę głupio przyjmować co chwilę ludzi naszego sojusznika (no chyba że transfer za zgodą PAXX’u).

Offline

 

#7 2008-09-10 16:44:03

toledo

Gość

Re: podanie do sojuszu

JJJ napisał:

hmm, trudna sprawa.
z jednej strony to sąsiad przez płot (dosłownie), czyli bezpośrednia konkurencja w farmieniu. poza tym na początku gry jakoś próbował mi wjeżdżać.
Szczerze mówiąc planowałem kiedyś wyrównać mu działkę artylerią.
Zaprzestałem wjazdów jak wszedł do zaprzyjaźnionego paxxu.
Z drugiej strony potrafił pochować surkę i robić FSy (na ogół) i sie jakoś (powoli ) rozwijać - czyli wie o co chodzi.
Jestem na nie ale jeśli go przyjmiecie to zaakceptuję tą decyzję.

spokojnie   sąsiad   damy   radę   starczy  faremek na  nas  dwóch . jestem  lojalym   graczem  wobec  sojuszu i   z  chęcią  pomagam   .  ajeśli  chodzi  o  gre  to  wiem  co z nią  zrobić    pozdrawiam  i  oczekuje  pozytywnego   załatwienia  mojej   skromnej   osoby  z    szacunkiem    toledo

 

#8 2008-09-10 19:41:19

Vampires

Moderator

Re: podanie do sojuszu

porownanie statystyki na s6:

Miejsce;    Gracz;     Sojusz;     Ludność;     Osady;

513.      Sander     ColetivH     870             3

732.      toledo     ColetivH     699             3

jak widac duzej roznicy niema i jesli doszedl do takiego poziomu to wie dobrze o co chodzi w tej grze i niebyl by w odlamie(ColetivH) sojuszu znajduzjacego sie na pierwszym miejscu(Coletivo).


http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl6_13137;pl7_18;pl8_8628.gif

Offline

 

#9 2008-09-10 20:55:09

Apacz

Administrator

Re: podanie do sojuszu

Super wiec jesli tylko spełni warunki pezystapienia do sojuszu dostanei zaproszenie.


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

#10 2008-09-11 20:24:41

toledo

Gość

Re: podanie do sojuszu

Apacz napisał:

Super wiec jesli tylko spełni warunki pezystapienia do sojuszu dostanei zaproszenie.

więc   jakie   warunki mam   spełnić  .  czy   te   ataki   z   waszego   sojuszu   to  ma  być  sprawdzian  .   myślę  że   go   wygrałem  )   bo  nigdy  nic   nie  wziął    )    toledo z   pozdrowieniami

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nuclear.pun.pl www.kp500.pun.pl www.gambit.pun.pl www.sm12.pun.pl www.ziemniaczek.pun.pl