Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION


#1 2008-09-14 18:59:53

Vampires

Moderator

Ogłoszenia

po1 dzial jest przeznaczony dla grupy G1.
po2 mozna tu pisac wszelkiej masci informacje ogolne.
po3 wazniejsze informacje podawac w wybranych kategoriach.
po4 nie robic sobie tu pogaduszek i nie spamowac.
po5 pytania kierowac na pw w travianie.

Co do mnie to nie oczekuje nic specjalnego od was. Musicie miec def i off a nie jechac w popa dla statystyk. Czesto byc na kontach i miec najlepiej 2 zaufanych siterow. Nie zostawiac offa w wiosce na dluzszy czas(noc, szkola, praca itp.). Tajne informacje przekazywac bezposrednio do gracza przez pw a nie publikowac na forum czy pisac massa na sojusz. wymienic sie nr.gg dla lepszego kontaktu a jesli wam nierobi to problemu to nawet nr.komorki bo zdaza sie ze braknie neta, komp padnie lub niema was w domu. Jesli czegos niewiecie to pytac, lepiej spytac niz zrobic po swojemu zle i pozniej zalowac, tlumaczyc sie i przepraszac. Grupa G1 jest na "rogu" sojuszu jak spojrzycie na mape wiec mamy duza odslonieta przestrzen gdzie wrogowie czychaja na nas a wiec pamietajcie; "def to podstawa - off to zabawa".

Ostatnio edytowany przez Vampires (2008-09-14 19:02:52)


http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl6_13137;pl7_18;pl8_8628.gif

Offline

 

#2 2008-09-18 06:32:54

Teufel

U.Sojuszu KS

Re: Ogłoszenia

Pilnie potrzebuję stałego sitta!!!

Offline

 

#3 2008-09-18 06:41:53

Teufel

U.Sojuszu KS

Re: Ogłoszenia

A mam pytanie dlaczego w naszej akademii znalazły się farmy?? Niektórych jeździłem jak chciałem i wcale nie stawiali deffa o jak trafiłem to 3, 4 razy dziennie ładnie mnie uposażyli w surowce a teraz są w akademii i nie mogę ich zjechać. Do czego dążę? Chodzi mi oto że do akademii dostają się słabi gracze bez woja i pojęcia o grze, a w dodatku dają się farmić. Już wcześniej pisałem o tym na priwie do niektórych, ale widać nikogo do nie obchodzi co się dzieje w akademii.

Offline

 

#4 2008-09-18 08:55:13

Vampires

Moderator

Re: Ogłoszenia

szczerze mowiac nie zajmuje sie akademia i niemam tam zadnych kontaktow... mysle ze Apacz i Myrdin powiedzieli by ci wiecej na ten temat ;]


http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl6_13137;pl7_18;pl8_8628.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.sab.pun.pl www.tstramwaj2.pun.pl www.nl2-godmt2.pun.pl www.upadle666anioly.pun.pl