Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-09-15 01:35:55

Apacz

Administrator

AKTYWNOŚĆ NA FORUM

ABY ZACHECIC WSZYSTKICH DO WYPOWIADANIA SIE NA FORUM CHCIAŁBYM WPROWADZIC POMYSŁ

JAKI PRZEDSTAWIŁ JEDEN Z NASZYCH GRACZY, BY WYSYŁAC SUROWCE DO OSOB NAJBARDZIEJ AKTYWNYCH NA FORUM


NA DZIEN DZISIEJSZY SYTUACJA WYGLADA TAK(PODAJĘ TYLKO 10 NAJAKTYWNIEJSZYCH OSÓB):

Apacz      209    
Myrdin     37
JJJ         36    
Vampires     35    
tomsk     23
mio             22
laciek     21    
unbu     20    
ThaBass    19    
Braian82    17


PROPONUJE ABY OD DNIA DZISIEJSZEGO CO 5 DNI SPRAWDZAC LISTE NAJBARDZIEJ AKTYWNYCH I PIERWSZA TRÓJKA BĘDZIE OTRZYMYWAŁA SUROWCE OD CAŁEGO SOJUSZU:

1 MIEJSCE           100 jednostek kazdego surowca od kazdego

2 MIEJSCE           75  jednostek kazdego surowca od kazdego

3 MIEJSCE           50  jednostek kazdego surowca od kazdego



OSOBA BĘDĄCA 3 RAZY Z RZĘDU W PIERWSZEJ TRÓJCE OTRZYMA RANGĘ     Wymiatacza Forumowego

NAGRODĘ DLA TAKIEJ OSOBY PRZYGOTUJĘ JA OSOBISCIE




KAZDY MA SZANSE OTRZYMAC TA NAGRODĘ!!


(OCZYWISCIE POMIJAJĄC MNIE )    Choć mam nadzieje, że ktoś mnie wyprzedzi w wypowiedziach na forum.

PISZE JESZCZE RAZ : JA NIE WLICZAM SIE DO OSOB NAGRADZANYCH





PROSZE WSZYTSKICH O WYPOWIEDZ I PODZIELENIE SIE SWOIMI SPOSTRZEZENIAMI NA TEMAT TEGO POMYSŁU


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

#2 2008-09-15 03:17:23

Teufel

U.Sojuszu KS

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

Może i to dobry pomysł, ale czasami żeby dostać nagrodę można będzie pisać głupoty i byle co byle tylko zaliczyć posta. A 1 post to jeden pkt, więc mogę przykładowo pisać rzeczy nie dotyczące gry, a każdy post to jak ta wypowiedz 3 linie i już mam pkt na koncie. Trzeba byłoby przemyśleć całą taką inicjatywę dokładnie.

Offline

 

#3 2008-09-15 03:48:45

JJJ

G3

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

Bardzo słuszna uwaga Teufel.
Taki system może promować produkcję spamu.
Większość forów oferuje możliwość przyznawania rang uczestnikom, może w zależności od ilości postów mogłyby się pojawić rangi ? Np: od pałkarza przez Centuriona aż do "Winnetou".. ?

Offline

 

#4 2008-09-15 06:47:44

ckm

Użytkownik Akademii =KS=

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

A może będziemy promować najlepszych napastników grabieżców no i obrońców

Taka motywacja skłoni ludzi do aktywniejszej ( agresywnej oczywiscie w ramach rozsądku ) gry  rozwojania zaplecza wojskowego a nie tylko bicia POPA
Nagroda słuzyła by jako cześciowa rekompensata start poniesionych  w  walce  i pozwoliłaby  odnowić stan wojska

Co o tym myslicie ??

Offline

 

#5 2008-09-15 07:27:16

Apacz

Administrator

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

hmmm nie jestem przekonany do tego z napaastnikami i igrabierzcami pryczynie sie do tego ze ludzie zaczną grac indywidualni a nie zespolowo


zgadzam sie przeciez kazdy będzie widział kto nabija sobi eprzez idiotyczne odpowiedzi albo bzdury posty, jezeli ktos przesadzi to odpadnie z gry


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

#6 2008-09-15 07:30:34

unbu

U.Sojuszu KS

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

jeżeli  kiedyś   będę   w   top  3   to     zrzekam  się   już  teraz   z  mojej  surowcowej  nagrody  na gracza  z  soju   który   jest   najwyżej   notowany  w  obrońcy   tygodnia

pozdro

Offline

 

#7 2008-09-15 07:36:28

Apacz

Administrator

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

noooo to całkiem dobry pomysł ale czemu nie piszesz bezposrednio ???? tylko ze tyylko Ty to zrobisz?? po to zrobilem temat zeby azdy swoje pomysły przedstawiał


obroncy tygodnia czy wogole obroncy bo wogole jak ktos sie znajdzie w obroncach ttygodnia to moze powinien dostac jakis transport ??


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

#8 2008-09-15 08:42:56

Denethor

U =KS= II

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

Tak myślę że napastnikom i obrońcom którzy są w Top10 można wysyłać surkę ale za aktywność na forum to nie najlepszy pomysł... Albo w ogóle można by zrobić takie konkurs że pod koniec tygodnia każdy w jednym temacie wpisywałby ile zgrabił przez tydzień i pierwszy dostawałby np. po 100 każdego surowca od każdego gracza



Albo tak jak kiedyś było w tytanach konkurs na najlepszy raport Tak mi się przypomniało

Ostatnio edytowany przez Denethor (2008-09-15 08:45:18)


http://img510.imageshack.us/img510/867/12tn3.jpg

Offline

 

#9 2008-09-15 08:54:47

Vikng

Moderator

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

Co do nagrod za aktywnosc na forum to spam mozna bardzo latwo wykluczyc wiec to nie jest przeszkoda:)

Uwazam natomiast ze nagradzanie najleszych grabiezcow to zly pomysl:P Bo oni juz sami przez to ze najlepiej grabia maja najwiecej surowki wiec lepiej ja zostawic tym bardziej potrzebujacym:) z kolei konkurs na najlepszy raport wg mnie jest swietny:P

PS Apacz moze zrobisz sonde cos jak" Za co najgradzamy surowka?' i w odpowiedziach podane tutaj przyklady?


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1149.gif

Offline

 

#10 2008-09-15 09:41:31

Apacz

Administrator

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

ok zrobi sie prosze o cierpliwowsc


czekam na wiecj propozycji


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

#11 2008-09-15 09:56:59

Eisen

Moderator

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

Tak myślę że napastnikom i obrońcom którzy są w Top10 można wysyłać surkę ale za aktywność na forum to nie najlepszy pomysł... Albo w ogóle można by zrobić takie konkurs że pod koniec tygodnia każdy w jednym temacie wpisywałby ile zgrabił przez tydzień i pierwszy dostawałby np. po 100 każdego surowca od każdego gracza

jestem jak najbardziej za faworyzowaniem top 10 czy to napastnikow czy "bramkarzy", bardzo dobry pomysl, i tak pewnie bysmy slali im pomoc:P

natomiast z top grabiezy to wogole glupota:P

wczoraj mialem 318k grabiezy, niewiem czy duzo czy malo, ale  co to mowi ?? ze mam duzo surowcow , wiec nie potrzeba dodatkowo pasc lupiezców, trzeba pomagac graczom ktorzy takiej mozliwosci zdobywania surki nie maja , niech buduja eko i sla deffy- skoro nie maja w poblizu kogo atakowac to neich wspomoga w ten o wiele bardziej efektywny sposob innych. Efektywny - o wiele mniejsze straty ma sie w obronie niz w ataku- w dodatku rozlozone na wielu graczy a nei na jednego.

aktywnosc na forum -- nagrody sie nie sprawdza- bedzie tylko kupa spamu, wg mnie kazdy kto nie wejdzie kilka razy w tygodniu na forum powinien byc przenoszony do akademii albo wogole poza sojusz- oczywiscie kazdy moze dac znac ze jedzie na urlop/jest chory/ praca go dobila i juz nie mzoe sie wyrobic, wiec wtedy ustala sitta/ow zeby konto sie nie stalo farma.

nawet jezeli ludzie nie napisza zadnych wiadomosci to przynajmniej poczytaja co sie dzieje w sojuszu.


pozdrawiam,
Eisen

Offline

 

#12 2008-09-15 10:05:17

Denethor

U =KS= II

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

Może faktycznie z tymi grabieżcami to zły pomysł... Zawsze najpierw napisze a później pomyśle


http://img510.imageshack.us/img510/867/12tn3.jpg

Offline

 

#13 2008-09-15 10:14:46

Apacz

Administrator

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

Ciesze sie ze nareszcie mamy jakąś porzadną dyskusję

zgadzam sie z eisenem i vikingiem spamu bedize wiecej ale tez i mozna go zwalczyc




jednak wolałbym nagradzac obronców i napastników nie chodzi tez czy ktos bedize w 10 najlepszych ale najblizej tej 10 ątki


tylko czy aby taka osoba wysle prawdziwą liczbę


będize jedno rozwiazanie

sprawdze sitem albo jego sit to zrobi


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

#14 2008-09-15 10:24:52

Denethor

U =KS= II

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

No to tak jak mówiłam można zrobić 2 części tego konkursu w jednej postawione obrony a w drugiej ataki i później z tych raportów które będą zrobić ankietę i wszyscy by mogli glosować


I było by 2 zwycięzców jeden za atak a drugi za obronę

Ostatnio edytowany przez Denethor (2008-09-15 10:25:42)


http://img510.imageshack.us/img510/867/12tn3.jpg

Offline

 

#15 2008-09-15 16:29:09

ThaBass

Moderator

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

hmm, trudno sie odniesc do propozycji. Konkurs na aktywniejszom osobe na forum jest hmm ... nie za ciekawy. Moge pisac co chce np w luznych gadkach i dostawac pkt. Dobrze Eisen pomyslal, zeby ludize ktorzy nie maja kogo atakowac budowali deff dla sojuszu. Ja bym mogl znaczaco tak zrobic bo ciezko cos u nie wydrzec. W koncu jestesmy sojuszem. Co do grabiezcy to znowu wspominam nie mam zbytnio kogo atakowac wiec nei mam co myslec o rywalizacji z takimi osobami. Wogole to moze zaklocic wspolprace zespolowom, a planuje zrobic sobie pare farm z innymi osobami z mojej grupy i pomoc im uwolnic sie od niewygodnych graczy. Jeszcze przemysle te kwestie i jak cos mi pwadnie do glowy to podrzuce temat . Ups czyzbym sobie nabil pkt za najaktwyniwejszgo uczestnika forum haha ...

Offline

 

#16 2008-09-15 16:49:09

unbu

U.Sojuszu KS

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

Apacz napisał:

noooo to całkiem dobry pomysł ale czemu nie piszesz bezposrednio ????

ponieważ  mogę   wypowiadać  się   tylko  za  siebie

i  skoro   pomysł  się  spodobał  to   super

jednak   osobiście  wolał bym pomagać  obrońcom  niż  napastnikom   napastnikiem   jest  się   z  wyboru  obrońcą  z  konieczności 

trzeba   by  się  zastanowić  czy  napastnicy    nie  robili  by   między  sobą  niezdrowej  konkurencji   wybijając   swoją   armię dla   nagrody   wiadomo   pierwszy     by  dostał   pomoc  a  co  z  resztą ?   w  skrajnych   przypadkach  mogło   by  się  to  źle  skończyć

można  by  zrobić  próbę czy  to  w ogóle   będzie   funkcjonowało
można  by    na  koniec   tygodnia   nagrodzić naszego   obrońcę    powiedzmy  po   200  każdego   surowca   powinien  dostać  około 10000   każdego     z  osobna   to   niezła   sumka  jak   na  ten   etap   gry <można   to   oczywiście   zmniejszyć  lub  zmodyfikować   każdy  surowiec  inaczej>

tylko  trzeba   uważać  by  naszemu    zwycięzcy    nie  rozerwało  magazynu  i  spichlerza

Ostatnio edytowany przez unbu (2008-09-15 17:00:16)

Offline

 

#17 2008-09-16 00:18:37

Apacz

Administrator

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

zdecydowanie obrona jest najlepszą kategorią do nagradzania jednak zrobię sondę czy chcecie nagradzac napastników, obronców czy jedno i drugie.



ja uwazam natomiast ze jesli ktos nawet w lóźnych tematach będzie bardzo czest się udzielał to nei sprawi to zadnego problemu będzie to swiadczyło ze jest czesto na forum i nowe komunikaty czy dyskusje będzie zawsze znał


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

#18 2008-09-16 00:55:38

Myrdin

Administrator

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

A może by tak nagradzać najbardziej aktywnych (w przeliczeniu na popa – żeby nie promować większych) w akcjach sojuszu? Nagroda za podesłanie największego defa, za podesłanie największej ilości zboża, za największy atak na zlecenie sojuszu?

Offline

 

#19 2008-09-16 19:32:36

agnitum

G4

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

Panowie eee tam luźne gadki
Ja mam do "Czech" w sieci za darmo
A mówiąc poważnie, cholera pisałbym więcej, ale mam marne doświadczenie z trawianem poza tym cóż ja tam mogę?
Eee no dobra trochę się droczę, jeszcze o mnie usłyszycie
Oczywiście w pozytywnym świetle dla dobra naszego sojuszu

Agnitum

Offline

 

#20 2008-09-17 05:35:26

Artek

G7

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

ja uwazam ze koledzy maja racje z tym nagradzaniem za aktywnosc na forum beda co niektorzy pisali glupoty ze tak powiem co niektorzy pracuja po 12 godz albo na zmiany tak ja ja i na forum nie mam czasu za bardzo sie udzielac

Offline

 

#21 2008-09-24 10:22:52

kubersiu

U =KS= II

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

Ja sądzę ze to nie jest dobry pomysł. Chyba wszystkie argumenty przeciw zostały już wymienione. Ale żeby nie było proponuje zrobić sądę.
Raz, że zmusi się sporo ludzi do aktywacji kont na forum, dwa zajrzenia na niego i trzy aktywnego uczestnictwa w sojuszu.


http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl7_12365.gif

Offline

 

#22 2008-09-24 20:54:11

mio

G7

Re: AKTYWNOŚĆ NA FORUM

No to i ja coś dorzucę od siebie.
Nagrody za aktywność na forum - do bani!
Nagrody dla grabieżcy - niesprawiedliwe!
Nagrody dla atakujących - to jeszcze bym zaakceptował w formie głosowania na najlepszy raport ale bez nagród rzeczowych (nie wszyscy mają mozliwości pokazania sie w ataku) - tak jak jest to w głosowaniu na ciacho miesiąca.
Nagrody dla obrońców - może i słuszne, ale...

Mam jedno WIELKIE ale. Przeważnie obrońcą tygodnia zostaje się przy pomocy innych graczy z sojuszu i ich jednostek deff. Więc tak do końca to nie obrońca a sojusznicy zasługują na nagrodę.
I teraz co? Wysyłać surkę do wszystkich którzy podsyłali defa - toż to zabraknie handlarzy!!!!!!!!

Reasumując jestem sceptycznie nastawiony do tych pomysłów.

Pomoc dla najbardziej potrzebujących w sojuszu to rozumiem, ale żeby robić do tego konkursy to juz mniej mnie rajcuje.


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_2173.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psajdak.pun.pl www.cs-biedronka.pun.pl www.petz5forum.pun.pl www.janskizabrze.pun.pl www.narutograa.pun.pl