Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION


#1 2008-09-20 13:58:00

Janek

G3

Janek

Witam
Jestem już bardzo, bardzo stary. Z opisów, które przeczytałem wynika jasno, że musicie ganiać po piwo. Jak ja robiłem magisterkę wy byliście dopiero w planach waszych zasmarkanych wwtedy rodziców.
Na Imię mi dali Janeek , mieszkam w Kowarach i formalnie jestem bezrobotny, a na codzień pomagam żonie prowadzić kiosk Ruchu.
Zainteresowania? Oprócz kultury i humanistyki wszystko.
W Traviana gram od maja. Zaczęłem na s2, na s6 ( już nie) i teraz na s7, acha uruchomiłem jeszcze konto na speedzie tak rekreacyjnie.
Jakieś pytanka, chętnie odpowiem
Serdecznie pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-09-20 14:52:50

unbu

U.Sojuszu KS

Re: Janek

młodzieniaszkiem   ja  również  nie  jestem  więc  jako  pierwszy   Cię  powitam     cześć

Offline

 

#3 2008-09-20 16:11:21

lama

U.Sojuszu KS

Re: Janek

Witam..
... też zauważyłem że jeśli jest już się w wieku z "3" z przodu to już sporo ponad średnią w sojuszu ;-) ... a każda cyfra wyżej to znaczne podnoszenie średniej ;-)

... fajną sztolnie macie w Kowarach... robi wrażenie


http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl7_535.gif

Offline

 

#4 2008-09-20 20:46:34

Janek

G3

Re: Janek

W Kowarach mieszkam od 5 lat i stało się to zupełnie przypadkiem. Sztolnie rzeczywiście fajne, ale jest dużo innych ciekawych rzeczy do obejrzenia. W sumie fajna okolica gdyby nie Cyganie, nie zrozumcie mnie żle, nie jestem osobą uprzedzoną. Moją rodzinną miejscowością są Pieszyce pod Dzierżoniowem.

Offline

 

#5 2008-09-20 20:53:59

Apacz

Administrator

Re: Janek

Witamy serdecznie mam nadzieje ze bedize nam sie dobrze grało bo wiele łątwiej mi sie dogadac z osobami znajacymi troche zycie


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokeswiat.pun.pl www.fanklub-ukitake.pun.pl www.zsz3los.pun.pl www.rezydencja-surykatek.pun.pl www.1x2.pun.pl