Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION


#1 2008-09-29 18:08:18

Slim

Gość

Podanie do sojuszu - Slim

Podanie do :   SOJUSZ GŁÓWNY =KS= (+/+)

Nick: Slim
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Wielkość populacji: Obecnie 280
Plemię: Rzymianie
Nazwy i koordynaty Twoich osad: Królestwo Piemontu (67|105)
Ranking ogolny: 1963 ; Punkty DEFF: 29 Punkty OFF: 38
Czy masz doświadczenie z innych serwerów?: Nie
Jak często się logujesz? Ile czasu spędzasz dziennie na travianie? - Codziennie, w kazdej wolnej chwili jestem na Travianie
Czy byleś/aś w jakimś sojuszu. Jeśli tak, to w jakim i dlaczego odszedłeś/aś? :
1. vip-y - odszedlem ponieważ w sojuszu nie bylo zgranego zespolu i bylo duzo farm
2. Inicjatywa Obywatelska ( ++IO ++ ) - jestem w nim obecnie - nie pasuje mi w nim to ze wciaz daja sie farmic, a sam zalozyciel nie jest zbyt pewnym ogniwem

Czy atakuje Cię ktoś? Jeśli tak to kto i z jakiego sojuszu?
- sporadycznie atakuje mnie 72pawel z osady Sztum z waszego sojuszu ;]

Dlaczego chcesz do nas dołączyć? Co oferujesz, czego oczekujesz od nas? Jaki masz styl gry, jakie są Twoje osiągnięcia?
1. Polecil mi Was 72pawel
2. Chce byc w sojuszu w kotrym panuje dobra atmosfera, jest dobrze zorganizowany i wie na czym polega gra w travian'a
Co oferuje? Oferuje wspomagac militarnie i surowcowo kogo bedzie trzeba. Czasem miewam dobre pomysly. Jestem kreatywny,
szybko sie ucze. Dostosowuje sie do otoczenia i wiem gdzie moje miejsce.

Czego oczekuje? dobrego traktowania, przyjaznej atmosfery, wsparcia na linii militarno-surowcowej w razie potrzeby.

Moje osiagniecia? Coz... Moim osiagnieciem jest przewyzszenie zalozyciela ++ IO ++ militarnie i populacyjnie.
Osiagnieciem moze byc rowniez to ze mialem dosc dobre powazanie u innych czlonkow ++ IO ++, oczywiscie tych aktywnych.

Moj styl gry? Nie dac sie farmic, dzialac rozwaznie i piac sie w gore jak tylko mozna.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.janskizabrze.pun.pl www.cs-biedronka.pun.pl www.indygo.pun.pl www.narutograa.pun.pl www.petz5forum.pun.pl