Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-08-16 15:43:18

viking

Gość

Podanie

Nick:    Viking

Płeć.   Mężczyzna

Wiek  16

Wielkość populacji.   154

Plemię.Germanie

Nazwy i koordynaty Twoich osad.   Travinical (33,-1)

Miejsce i liczbę punktów w statystykach def i off. Def:592 15pkt , Off:183 112pkt

Czy masz doświadczenie z innych serwerów? Jeśli tak, podaj serwer oraz nick.    Wygrałem s6 Nick moniska324 bo przejąłem konto od koleżanki na początku.

Jak często się logujesz? Ile czasu spędzasz dziennie na travianie?     Przeważnie jestem od 6 do 2 w nocy ale teraz mam małe problemy więc situje mi Tomsk.

Czy byleś/aś w jakimś sojuszu. Jeśli tak, to w jakim i dlaczego odszedłeś/aś?    1 SPARTA ale tam panował chaos później w Sod se gdzie mam nadal dostep do forum ale wyrzucili mnie nie wiem dlaczego.

Czy atakuje Cię ktoś? Jeśli tak to kto i z jakiego sojuszu?   Nie

Dlaczego chcesz do nas dołączyć? Co oferujesz, czego oczekujesz od nas? Jaki masz styl gry, jakie są Twoje osiągnięcia?mam przyjaciela z waszego sojuszu zaraz koło mnie i wiem że jesteście dobrzy mam nadzieje że powtórzę sukces z s6.Lubie dużo atakować.

 

#2 2008-08-16 17:57:23

cybulian

Gość

Re: Podanie

a jak nazywa sie przyjaciel??

 

#3 2008-08-16 19:36:00

viking

Gość

Re: Podanie

Tomsk

 

#4 2008-08-16 22:56:40

tomsk

U.Sojuszu KS

Re: Podanie

popieram - jest moim kolegą i uratował mi tyłek. Zawsze chętnie pomagał mi jako sitler. Warto mieć takiego sojusznika - jest moim bliskim sąsiadem dlatego myślę, że dobrze wróży to tej części mapy ;D. Ma wojsko mimo, że wkoło jest pełno farm i mimo, że nie jest jeszcze w naszym sojuszu wysłał mi deffa dzisiaj co również udowadnia, że umie współdziałać i nie szczędzi na to własnego wojska. POLECAM

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dracoinsula.pun.pl www.sm12.pun.pl www.nuclear.pun.pl www.ziemniaczek.pun.pl www.kp500.pun.pl