Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-08-17 12:04:02

Sojusz

Gość

Sojusz

Nick.  Kędziorek

Płeć. M

Wiek. 20

Wielkość populacji.114

Plemię. Galowie

Nazwy i koordynaty Twoich osad. Kędziorkowo

Miejsce i liczbę punktów w statystykach def i off. 21, 114

Czy masz doświadczenie z innych serwerów? Jeśli tak, podaj serwer oraz nick. Serwer 9

Jak często się logujesz? Ile czasu spędzasz dziennie na travianie? codziennie po pracy tak ok 2godz

Czy byleś/aś w jakimś sojuszu. Jeśli tak, to w jakim i dlaczego odszedłeś/aś? Byłem w Fanatic i jestem tam Dyplomatą ale nic nie robią wszystko załatwiam pobór szukam sojuszów ale nadaremne bo Wódz plemienia to leniuch

Czy atakuje Cię ktoś? Jeśli tak to kto i z jakiego sojuszu? Raczej nie raz na 5 dni

Dlaczego chcesz do nas dołączyć? Co oferujesz, czego oczekujesz od nas? Jaki masz styl gry, jakie są Twoje osiągnięcia?
Chcę przyczynić sie do rozwoju waszego Sojuszu i aktywnie w nim uczestniczyć

 

#2 2008-08-17 13:20:30

Apacz

Administrator

Re: Sojusz

dzieki za złozenie podania ,musze jeszcze złapac z kads informacji na Twój temat


ahai ile masz wojska oraz ak wyglada Twoja ekonomia


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

#3 2008-08-17 14:01:12

Kędziorek

Gość

Re: Sojusz

Wojsko w rozbudowie obecnie jest przeciętne ale przecież zrozumiałe że nie podam ilości dla bezpieczeństwa. Gram Galami wiec stawiam raczej na na Obronę więc kiedy trzeba mozna liczyć na mnie. Przemyślcie to i dajcie znać pozdrowienia

 

#4 2008-08-17 14:02:50

Kędziorek

Gość

Re: Sojusz

Wojsko w rozbudowie obecnie jest przeciętne ale przecież zrozumiałe że nie podam ilości dla bezpieczeństwa. Gram Galami wiec stawiam raczej na na Obronę więc kiedy trzeba mozna liczyć na mnie. Przemyślcie to i dajcie znać pozdrowienia

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutograa.pun.pl www.cs-biedronka.pun.pl www.indygo.pun.pl www.petz5forum.pun.pl www.psajdak.pun.pl