Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-08-23 20:16:46

Canis

Gość

Podanie

Nick – Canis
Płeć – mężczyzna
Wiek – 32
Pop – 75 (późno zacząłem)
Plemię – Rzymianie
Nazwa osady – Canisberg (80|10)
Statystyki off i def – 6804 (0), 9314 (0) nie atakuję tam gdzie wiem że jest def, nie zostawiam żołnierzy w osadzie (i tak niema surki do zrabowania)
Doświadczenie z innych serwerów – S1 koalicja Hunów (drugie miejsce w budowie cudu), wcześniej inne sojusze w tym własny.
Inne sojusze – na tym serwerze jeszcze nie.
Jak często i ile czasu – loguję się dwa raz dziennie: rano po przyjściu do pracy i popołudniu po powrocie do domu. Zalogowany jestem jakieś 12h dziennie (ale nie cały czas jestem przy komputerze).
Atakujący: Anubis (Fionavar) z 10 razy dziennie, dotychczas bez efektów. Poza nim pojedyncze ataki również bez efektów.
Dlaczego chcę dołączyć – bardziej interesuje mnie gra w sojuszu, szczególnie w dobrym sojuszu. Szczególnie interesuje mnie organizacja defa (planowanie dojścia jednostek, nadzór nad kanapkami tj. przeliczenie czasu wystąpienia braków i organizacja dojścia nowych – dotychczasowy największy sukces to utrzymanie przez 3 dni w niezbyt dużym sojuszu w osadzie defa przy godzinnym deficycie ponad 50k kanapek, ani jeden żołnierz nie padł z głodu).
Niemal równie mocno interesuje mnie dyplomacja i wywiad (analiza raportów i ustalanie gdzie są offy, wydobywanie informacji z rozmówców i pozyskiwanie kretów). Dobre rozpoznanie czym dysponuje przeciwnik pozwala na szybkie zwycięstwo.
Co oferuję – pomoc w organizacji defa i dyplomacji (wywiadzie).
Czego oczekuję – przyjęcia.
Styl gry – bardziej nastawiony na sojusz niż na rozwój własnego konta (simcity mniej mnie bawi).
Osiągnięcia – chyba już je podałem wyżej.

 

#2 2008-08-23 20:36:21

Apacz

Administrator

Re: Podanie

hmm bardzo ciekawa propozycja


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ziemniaczek.pun.pl www.sm12.pun.pl www.dracoinsula.pun.pl www.nuclear.pun.pl www.gambit.pun.pl