Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION


#1 2008-08-24 14:13:33

kszes

Użytkownik Akademii =KS=

Podanie

Podanie do: Sojusz główny
Nick. - kszes
Płeć.  - M
Wiek.  - 30
Wielkość populacji. - 150
Plemię. - Galowie
Nazwy i koordynaty Twoich osad.  - Kszes, 47|8
Miejsce i liczbę punktów w statystykach def i off. - def:461/38; off: 603/39
Czy masz doświadczenie z innych serwerów? Jeśli tak, podaj serwer oraz nick. - Nie, jest to moja pierwsza gra w Traviana

Jak często się logujesz? Ile czasu spędzasz dziennie na travianie? - Jestem zalogowany prawie cały czas. W pracy mam po prostu cały czas otwartą jedną zakładkę, a potem - mam komórkę z dużym wyświetlaczem (od dwóch tygodni jestem na urlopie i nie przeszkadza mi to w grze). W zasadzie nie gram w godzinach 22-6, chyba że dziecko się budzi w nocy, to wtedy też zaglądam co się dzieje.

Czy byleś/aś w jakimś sojuszu. Jeśli tak, to w jakim i dlaczego odszedłeś/aś? - Green Dragons, który łączył się potem z innym sojuszem pod wspólną nazwą The Hunters - założycielem był KSD. Chyba nie muszę pisać co się dalej z nim stało Szybko stamtąd uciekłem i trafiłem do =AKS=| (dostałem zaproszenie od Śmierci)

Czy atakuje Cię ktoś? Jeśli tak to kto i z jakiego sojuszu? - Na początku atakował mnie Eisen, ale jak byłem już gotów mu się odgryźć, to się okazało że należy już do dużego sojuszu (KS )  Kilka potyczek z TOLDINHO - ale to cały sojusz miał z nim przejścia. Co powien czas jestem atakowany przez 2. Mordowania. Ale mam dwie kryjówki na poziomie 10, a jednostki są w zasadzie poza osadą, to nic mi na razie nie robi.

Dlaczego chcesz do nas dołączyć? Co oferujesz, czego oczekujesz od nas? Jaki masz styl gry, jakie są Twoje osiągnięcia? Styl gra - trochę off, trochę def. Jeszcze muszę się dużo nauczyć, a wiadmomo że najlepiej się uczyć u najlepszych

Offline

 

#2 2008-08-24 14:44:35

Apacz

Administrator

Re: Podanie

w tej chwili jestes jeszcze za słabo rozwinięty


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1x2.pun.pl www.transformersclub.pun.pl www.zsz3los.pun.pl www.rezydencja-surykatek.pun.pl www.fanklub-ukitake.pun.pl