Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION


  • Index
  •  » G8
  •  » Grupa 8 - ThaBass

#1 2008-09-14 11:25:28

ThaBass

Moderator

Grupa 8 - ThaBass

Witam, wszystkich z mojej grupy. Pierwszym krokiem jakim chciałbym zrobić to wybór zastępstwa. Oczywiscie będę dowódcą, ale to na wypadek jakby mi odcieli net tak jak teraz na cały piątek i sobote. Druga rzecz, to czy macie jakies problemy z przeciwnikami / sąsiadami, czy jestescie przez kogoś często atakowani lub czy macie jakąs fajna wioskę która możnaby zniszczyć pod względem wojskowym i zrobić z niej farmę dla nas. Jestesmy grupą która jest bajbardziej porozrzucana po mapie, dlatego proponuje dla wszelkich galów budować jednostki szybkie ofensywne, tak aby nasza reakcja na potrzeby innej osoby z grupy była jak najkrótsza. Oczywiscie def tez sie jakis przyda zawsze. Proszę o wypowiedzenie sie czy macie jakies obecnie potrzeby względem naszej grupy. Jesli nie to zaczne sam wyznaczac cele dla grupy.

TEN TEMAT BEDZIE POSWIECONY TYLKO NASZEJ GRUPIE, MOZECIE TU PISAC O WSZELKICH POMYSLACH. JESLI KTOS MA JAKAS BARDZIEJ DELIKATNA SPRAWE TO PROSZE O KONTAKT NA PRYWATRNY NA TRAVIANIE

Offline

 

#2 2008-09-14 11:59:16

Rasta

G8

Re: Grupa 8 - ThaBass

Ja chcę zniszczyć gracza: Terminator Osady: Ballistic oraz Ballistic II
Najlepiej go atakować w godzinach 2-4 w nocy
Pozdrawiam!

Offline

 

#3 2008-09-14 14:24:46

ThaBass

Moderator

Re: Grupa 8 - ThaBass

Uwaga ostateczny sklad naszsej grupy to Eve, Atylla, Rasta, Amor, Salene i Ja (ThaBass). Czekam na propozycje mojego zastepstwa w naglych wypadkach gdybym mial awarie sieci np

Offline

 

#4 2008-09-14 20:34:09

Rasta

G8

Re: Grupa 8 - ThaBass

No ja mogę sie zgłosić jako zastępca

Offline

 

#5 2008-09-14 20:58:39

ThaBass

Moderator

Re: Grupa 8 - ThaBass

Jeśli nikt sie nie zglosi wiecej to Rasta zostaje moim zastepcom w czasie mojej nieobecnoski. Proszse aby kazdy wpisal czy jest przez jakiegos przeciwnika czesto atakowany, tak bysmy mogli zrobic def lub off na przeciwnika. !1!

Offline

 

#6 2008-09-14 21:45:53

Attyla

G8

Re: Grupa 8 - ThaBass

Popieram tą kandydaturę.
Jakie plany na najbliższe dni??

Offline

 

#7 2008-09-15 16:17:03

ThaBass

Moderator

Re: Grupa 8 - ThaBass

Attyla zbieralem info odnosnie tego czy jestescie przez kogos nekani zeby wzajemnie sobie pomoc. Jesli nie jestes to zabieramy sie za fionavare poszukam jakis dobry cel do ataku. Poki co to Eve ma male ataki z Dogiem. Nie wiem czy jestesmy w stanie go pokonac. Jak to oceniacie. Druga pomoc to Rasta zglaszal temat osad Balistic i Balistic II. Mozemy mu pomoc jesli bedize taka potrzeba. Ja z Amorkiem chcialbym zrobic sobie pare farm. Jest sporo miedzy nami wiosek od sojuszu R90 (mam problemy z farmami). Jednak celem nadrzednym jest Fionavare. Moze macie kogos blisko wogol siebie. Jeszcze jeden temat, jeśli ktos ma mozliwosc budowy wojsk def to prosilbym o rozbudowanie trochu, aby moc robic bloki. Ja ostatnio wybudowalem sobie sporo takich jednostek ale jest to wciaz za malo. Muszse rozeznac sie kto ma jaka wioske tzn nacje.

Offline

 

#8 2008-09-15 16:19:46

ThaBass

Moderator

Re: Grupa 8 - ThaBass

3 osady german, 2 osady galów i jedna rzymska hmm trzeba cos z tym zrobic.

Offline

 
  • Index
  •  » G8
  •  » Grupa 8 - ThaBass

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lunamt2board.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.kupsztyl.pun.pl www.kuleko.pun.pl www.tibianus.pun.pl