Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION


#1 2008-09-17 09:42:24

laciek

Moderator

G3

G3
LACIEK  = DOWÓDCA

LEO POLSKA, DER KIRE, OGI, ROBERT ROI, APACZ, JJJ, FRAFALEK, GRAMIAN, IRASIAD

A wiec tak, na dobry poczatek chciałbym się przedstawic. Mam na imie Michal i zaczynam studiowac logistyke w Poznaniu. A wiec kierunek który po czesci jest przydatny do gry travian Mam 19 lat  i mam nadzieje ze dla starszych kolegow koleżanek nie będzie problemu abym dowodzil w grupie. Oczywiście chciałbym znalesc jakiegos zastepce w razie gdyby mnie nie było. Studia sa nieobliczalne, tak wiec nie mogę zapewnic ze będę 24h/dobe online. Kandydatury proszę zgłaszać pod tematem aby ewentualnie wszyscy widzieli kto będzie moim zastepca.

Po pierwsze od grupy będę wymagal współpracy co jest najważniejszym czynnikiem. Jeśli ktos nie będzie bral udzialu w zadnych akcjach i nie będzie się stosowal do zalecen, to będą wtedy wyciągane odpowiednie konsekwencje! Po to jest podzial na grupy abyśmy sobie wzajemnie pomagali i co najważniejsze mieli do siebie szacunek! Ewentualne nieobecności w akcjach należy mi zgłaszać osobiście.
Po drugie chciałbym poruszyc watek farm. Dogadajmy się wszyscy co do farmienia.. po co ktos ma wysyłać atak na 2h skoro ktos z grupy może to zrobic w przeciągu 5 min? Surowce zawsze zostaja w sojuszu! (grupie) Moje wojsko jest twoim wojskiem. Nie chce żeby się rodzily jakies konflikty w grupie związane z tym ze ktos komus farmi przed nosem. Jeżeli cos komus nie odpowiada to niech to komus napisze… szczerość najwazniejsza! Nie mogą być takie sytuacje ze: o on farmi moja i swoja okolice to po co ja mam mu pomagac, ma surke to na pewno da sobie rade.
Po trzecie chciałbym się dowiedziec kto w co inwestuje. Może poprosze Apacza aby dal mi dostep do TT. Albo jak wolicie pisac osobiście do mnie! Chodzi mi o ilość wojska w każdej zalozonej osadzie, poziom murow i spichlerza, a wiec wszystko to co znajduje się na TT.
Po czwarte chciałbym poruszyc temat „zbieranie na osadnikow” jeśli ktos w grupie zbiera na osadnika to powinniśmy mu pomoc. Teraz mi się przypomnialo ze nie wysłałem nic do Apacza bo zapomniałem… szczerze się do tego przyznaje! Natomiast chciałbym abyśmy wszyscy wysylali surowce do tych wlasnie osob ponieważ trudno jest utrzymac taka ilość surowcow w osadzie. Możemy sobie założyć nowy temat na forum.. osoby które będą potrzebowac takiej pomocy i będą spełniały wszystkie wymogi do produkcji osadnikow, co jest chyba oczywiste? Dostana automatycznie pomoc od grupy.

Na zakończenie chciałbym się zapytac czy odpowiada wam moja osoba na tym stanowisku? Może chcecie zaproponowac kogos innego? Siebie? Nie chce nikomu rządzić. Chciałbym aby wszyscy dzialali dobrowolnie bez przymusu z uśmiechem na twarzy. Aby travian dawal nam wiele radosc i co najważniejsze samych sukcesow. Jeśli będziemy się dobrze uzupelniac możemy osiągnąć wszystkie cele wyznaczone przez na samych.
Wasz bambosz, stary trzewik LACIEK

Ostatnio edytowany przez laciek (2008-09-17 09:46:40)

Offline

 

#2 2008-09-17 10:29:55

gramian

G3

Re: G3

Jesteś odpowiednią osobą na to miejsce, mimo  że się w sumie nie znamy, myśle że wspólnie stworzymy mocną grupe reagowania i czas pokaże jak będziemy sobie radzić:D

PS: czy ten dział widzi tylko grupa G3 i administratorzy ? Fajnie jakby tak było - trzeba pomału zabezpieczać informacje:D


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1639.gif

Offline

 

#3 2008-09-17 11:32:05

Apacz

Administrator

Re: G3

tak tez jest zrobione wiec bez obaw      jaknajbardziej chcę byś był naszm dowódcą


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

#4 2008-09-17 11:42:33

JJJ

G3

Re: G3

1. współpraca - oczywiście - na tym polega sojusz
2. farmienie - jak najbardziej - wszystkie farmy w promieniu 25 pól od moich wiosek są moje... :0 ; a na poważnie - nie da się ułożyć grafiku grabieży farm, ten temat jest stary jak sojusze, po prostu ci którzy siedzą dłużej przed komputerem wysyłają więcej razy wojo do farm. I tyle.
3. Sytuacja z wojskiem w grupie - zrób sobie raz na jakiś czas rundkę sittera i będziesz wiedział wszystko (od razu wyrazy podziwu za pracowitość)
4. jestem zdecydowanym przeciwnikiem jakichkolwiek składek innych niż na ambasadę.

Offline

 

#5 2008-09-17 11:57:35

laciek

Moderator

Re: G3

tak wiec widze juz osobe chetna do zastepstwa, oczywiscie mowa tu o JJJ co ty na to?
a gdzie reszta grupy i ich opinie?

Offline

 

#6 2008-09-17 21:56:44

Apacz

Administrator

Re: G3

ja popieram i dowódcę i kandydata jakim jest JJJ


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

#7 2008-09-18 09:21:29

Re: G3

oczywiście że jestem na TAK:)

Offline

 

#8 2008-09-18 09:26:42

Apacz

Administrator

Re: G3

ooo witamy sznowną frafalek    mam nadzieje ze wyjazd się udał


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

#9 2008-09-21 18:51:00

Janek

G3

Re: G3

Oczywiście z lacka byc dobra dowódca, ja byc podporządkowany i posłuszny. Ty rozkazywać, my wykonywać. Mam nadzieję obejrzec ciekawe raporty. Laciek, czymozna zmienić kolory nicków na np. jasno-zielony, żółty czy inny, który będzie lepiej widoczny natej zakichanej czerni?
Pozdro

Offline

 

#10 2008-09-22 10:51:12

irasiad

G3

Re: G3

No i w koncu mam dostep do tematui G3 Oczywiście nie mam nic do dowodzenia grupą przez mojego sąsiada.
Niestety nie za bardzo bede mógł brac udział w akcjach off (co mnie martwi bo mam czym ale jestem troche za daleko od większości grupy.
Za to defem (oczywiście też nie na za 5 minut) zawsze służe chętnie tak samo jak siankiem na utrzymanie, ew surka na odbudowe..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.kupsztyl.pun.pl www.kuleko.pun.pl www.heroes3liga.pun.pl www.lunamt2board.pun.pl