Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#2 2008-10-01 06:33:22

ThaBass

Moderator

Re: To sie nazywa mieć kreta.

heh, ja sie wypowiem, ale nie chodzi mi o to kto to zrobił, bo do konca nie wiem na 100%. W każdym razie to dowodzi, że nie powinniśmy atakować kogokolwiek przez mass, bo kret tez dostaje info. Ja apeluje, aby każdy atak na wioske był robiony potajemnie, tzn info idzie tylko do zaufnych osob, ktore juz pokazaly ze są wierne sojuszowi. Ja np jak robie ataki to wysylam info do nielicznych, tzn do tych z ktorymi planuje atak. Tak samo bylo Apaczu jak prosilem CIe o skan pewnej wioski. Pisałem wyłacznie do Ciebie, bo wiedizalem ze można Ci ufac.
Nie stety faktem jest, że musimy przyjąć taką taktyke bo inaczej każdy większy ataka na przeciwników będzie kończył się ogromnymi stratami.
Ponieważ jesteśmy w czasie reorganizacji i łaczenia sojuszu to nie możemy być pewni, ze w każdym nowym soju też moze być krecik, który będzie robił nam takie numery.

Cholernie szkoda wojsk, heh zycze szybkiej odbudowy i wytropienie krecika

Offline

 

#3 2008-10-01 10:40:58

Apacz

Administrator

Re: To sie nazywa mieć kreta.

widzisz pisałem wlasnie tylko do zaufanych jesli chodzi o osadke ktora bedizmey atakowac, i ten zaufany nawalił


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

#4 2008-10-01 17:12:48

ThaBass

Moderator

Re: To sie nazywa mieć kreta.

A mi sie zdawalo ze wyslales masa. hmm to nie byl mas. W takim razie masz zawezone pole poszukiwan

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grafikaanime.pun.pl www.prawodzienne.pun.pl www.hbh.pun.pl www.gemini10.pun.pl www.megakino.pun.pl