Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION


#1 2008-09-16 10:41:14

Eisen

Moderator

Witam !!!

Panowie oraz nasza Damo!

Witam

Ponieważ zostałem dowódcą tej grupy, chociaz przyznam ze niechetnie, nie pozostaje mi nic innego niż sie przywitać, poczynic kilka ustaleń a takze ustalic ogolny plan dzialania grupy.

Jest nas calkiem sporo- 10 osob to juz tlum, nie chce w nim utonąć, wiec bede z kazdym indywidualnie nakreslal plan dzialania na najblizszy tydzien- nie panikujcie, nie chce biurokracji, chce poprostu okreslic kto co moze i do czego powinien dążyć w najblizszym okresie.
Chcialbym rowniez wyznaczyc zastepcę - AdrenalinDRFT, piszesz sie ??  

Chcialbym aby kazdy wyslal mi PW z lista swoich wojsk, koordynatami kazdej osady z opisem deff/off, wielkoscia spichlerza, murow i rezydencji. A takze uwaga- planami kiedy i gdzie chcecie nastepna wioske zalozyc. Poprosze takze o napisanie preferencji w grze - czy jestescie nastawieni na atak czy deff. I nie nie chodzi mi o charakter:P, tylko o nastawienie produkcji w osadach.

Nie chce niczego narzucac z gory, ta gra ma sprawiac przyjemnosc. Jednakze w momencie kiedy jeden delikwent z drugim bedzie olewal raz po raz wspolne akcje, nie odpowiadal na wiadomosci, to dostanie takiego  kopa w Zad ze bedzie dlugo pamietal.

Przejdżmy do konkretów -

1#Głównym celem naszej grupy jest opanowanie okolicy. Zaden Sasiad nie ma prawa nas zaatakowac bezkarnie. W momencie kiedy nawet nie beda probowac, mozemy powiedziec ze osiagnelismy sukces.

2#Poniewaz mamy liczne walki z Fionami i tak naprawde oni sa naszym glownym zagrozeniem - Drugim celem jaki wyznaczam dla naszej grupy jest - pacyfikacja Fionkow. Wiem, bedzie trudne, wiem jest ich wielu, Ale my tez nie jestesmy Farmami. Na Kazdy atak z ich strony Ma być odpowiedz, czy to fejk czy poslanie glupiej grabiezy 20 palkarzami lub jak kto woli 200 . a noz cos ograbimy. jezeli nie mamy czym lub malo, to po puszczeniu feja dajemy znac - narazie germancom, pozniej graczom nastawionym na off, o tym jak bardzo atakujacy zwyzywali ich matki/dzieci/zony/kochanki/ psa/ męzow i kolor tapet w mieszkaniu, powinien wyjsc ladny kontratak, najlpiej zgrany z innymi graczami.

3# cel - Farmy - Okoliczne osady wielkosci od 150 - to idealne farmy, niech kazdy stworzy liste osob ktore odwiedza, stara sie odwiedzac, i kore boi sieo dwiedzac bo maja deffa/ nic nie zyskujecie/ albo sie odgrazaja. Wyslemy ekipy remontowe w celu wyjasnienia im iz wojsko/koszary/ glowny budynek i Rynek to nie sa dobre inwestycje. Najlepiej by juz przy bramie witali nas chlebem i sola, a cala reszte sami zabierzemy
Nie ma rezerwacji w naszej okolicy. Jak ktos otworzy pudelko  z czekoladkami to kazdy z grupy moze korzystac, nie chce doprowadzic do sytuacji ze Fiony i inne mendy zabieraja nam "nasze' surowce poniewaz osoba z rezerwacja farmy wizytuje ja tylko raz czy 2 razy dziennie.

Poniewaz cele numero une et deux sa mocno agresywne, w dzisiejszych ogloszeniach parafialnych zarzadzam:

do konca tygodnia kazdy z graczy ma miec gotowe:

1 -  po 50 deffa/wioske ochotnikow do przyjmowania katapult na twarz.
narazie niech to beda plotki - Rzym - Pretorianie, Galia - Falangi, Germanie - Oszczepy,
* Do rzymian- wiem pretorianie sa drozsi niz jednostki u innych nacji, jednak do konca gry bedziecie juz budowac tylko te "jebane żółwiki" wiec lepiej juz teraz zacznijcie ich ulepszac i zbierac cala horde. Olejcie Legionistow.
** galia/germance - zaniedlugo zaczniemy zbierac druidow/paladynow do lotnych brygad obronnych. Prosze sie na to przygotowwac.
2- mury- obojetnie z czego, byle nie z kartonu- na lvl 5, w kazdej osadzie,
3- spichlerz -lvl 10,

4- potrzebuje kogos kto juz teraz opowie sie ze jest tylko i wylacznie - bramkarzem- bedzie rozwijal bohatera do obrony i tylko i wylacznie rozbijal ataki. najlepszy bylby druid/paladyn ze wzgledu na mobilnosc. bedzie budowal przedewszystkim deffa, to bedzie osoba odpowiedzialna tylko i wylacznie za ilosc zgrzytów zebami u  przeciwnikow ktorzy zatrzymaja sie na murach.

5- potrzebuje  kogos kto juz teraz opowie sie ze jest tylko i wylacznie - walcem - bedzie rozwijac bohatera tylko i wylacznie w atak i bedzie budowal przede wszystkim offa- to bedzie osobnik od czyszczenia obrony przed wejsciem katapult od innych graczy z grupy.

Jezeli dobrze to rozegramy mozemy miec kilka takich osob- wolalbym czyste specjalizacje w danym kierunku ale jezeli ktos bedzie jak orkiestra to prosze bardzo

radze sie dostosowac do rozkazow- dla waszego i naszego dobra, jak przyjdzie ekipa remontowa pierwsi bedziecie plakac o deffa bo niszcza wam osady.

to tyle jezeli chodzi o teraz, jakakolwiek dyskusja bedzie mile widziana, wrecz zachecam do niej, jednak o demokracji zapomnijcie, 27 lat zyje w Polsce, ten ustrój  nie skutkuje w stopniu mnie zadawalajacym.

na pochybel skurwysynom,
Eisen

Offline

 

#2 2008-09-16 20:50:25

Lucson

G7

Re: Witam !!!

Przy dobrym dowódcy demokracja niepotrzebna

Offline

 

#3 2008-09-17 09:48:19

Re: Witam !!!

ojojooojj alez sie rozpisales drogi kolego mysle ze akurat w naszej grupie poradzimy sobie bez jakich kolwiek sztywnych zasad z takim dowudca
pozdrawiam

Offline

 

#4 2008-09-17 12:48:38

Artek

G7

Re: Witam !!!

dobrze piszesz mysle ze damy rade sie dostosowac wkoncu wodz to nasz lider i przyklad trzeba sie zgrac

Offline

 

#5 2008-10-02 20:22:21

Re: Witam !!!

Witam Eisen. Przepraszam za ospale tempo odpowiedzi, ale czytałem temat wcześniej na szybko . Co do zastępstwa to mogę spróbować w razie potrzeby.


Co kombinujemy w najblizszych czasach??

Offline

 

#6 2008-10-02 22:38:29

Apacz

Administrator

Re: Witam !!!

ja sadze ze trzeba sjechac doga


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl7_1608.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin7.pun.pl www.osiedletalarowa.pun.pl www.sheisvamp.pun.pl www.radioalfa.pun.pl www.paint-online.pun.pl