Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION


#1 2008-10-01 21:51:40

michu220

Gość

podanie o przyjecie

Podanie do :   SOJUSZ GŁÓWNY =KS= (+/+)

Nick. michu22011

Płeć. m

Wiek. 20

Wielkość populacji. 340

Plemię. Rzymianie

Nazwy i koordynaty Twoich osad.  (x,y) =KS=OGI 36/22

Miejsce i liczbę punktów w statystykach def i off. 239/0

Czy masz doświadczenie z innych serwerów? Jeśli tak, podaj serwer oraz nick. s1 s8 s11 zawsze michu220 lub michu22

Jak często się logujesz? Ile czasu spędzasz dziennie na travianie?   Minumum 3 razy w ciagu dnia w tygodniu , w weekendy jak czas pozwala

Czy byleś/aś w jakimś sojuszu. Jeśli tak, to w jakim i dlaczego odszedłeś/aś?  Jestem R90. Szukam sojuszu rozwijajcego sie  i bardziej skutecznego

Czy atakuje Cię ktoś? Jeśli tak to kto i z jakiego sojuszu? od jakiegos czasu nikt mnie nie atakuj  a napoczatku tylko OGI z KS

Dlaczego chcesz do nas dołączyć? Co oferujesz, czego oczekujesz od nas? Jaki masz styl gry, jakie są Twoje osiągnięcia?
Stawiam na rozwuj i jestem graczem off. Osiagniecia przecietne - najlepszy wynik w pierwszym 1000

 

#2 2008-10-01 21:58:27

Ogi

G3

Re: podanie o przyjecie

jestem jego sitterem moge napisac że limit wojska ma spełniony, można go przyjąć jak nie do głównego to przynajmniej do akademii

Offline

 

#3 2008-10-09 08:08:09

Siemanko

Gość

Re: podanie o przyjecie

Siemanko koledzy jak byście mieli za dużo graczy to możemy kogos przyjąć do PAXX NS. Mamy troche miejsca wiec jeśli coś to pisac.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.osiedletalarowa.pun.pl www.radioalfa.pun.pl www.metin7.pun.pl www.sheisvamp.pun.pl www.paint-online.pun.pl