Knights of Salvation

FORUM SOJUSZU KNIGHTS OF SALVATION


#1 2008-10-10 22:24:28

Podanie do Akademii

Gość

Podanie do Akademii

Nick: SKoRuPaSLU
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15
Wielkość populacji: 485
Plemię: Rzymianie
Nazwy i koordynaty Twoich osad:
FACK OF (43|-1)
COME IN (44|-1)
Miejsce i liczbę punktów w statystykach def i off.
DEFF- miejsce 304, 610pkt
OFF- tylko parę pkt. Miejsca lepiej nie pisać xD
Czy masz doświadczenie z innych serwerów? Jeśli tak, podaj serwer oraz nick.
Grałem na speedzie również SkorupaSLU oraz na paru innych serwerach ale z tym postanowiłem, że będę grał do końca, jeśli dam rade i mam nadzieje, że tak się stanie bo na tamtych innych zaczynałem i nie kończyłem ;]
Jak często się logujesz? Ile czasu spędzasz dziennie na travianie?
Loguje się zawsze rano.. Jestem jeszcze młody więc mam okres szkolny .. natomiast po szkole siedze prawie cały czas
Czy byleś/aś w jakimś sojuszu. Jeśli tak, to w jakim i dlaczego odszedłeś/aś?
Byłem od samego początku Gry w T-NGS II dawnym MR ale odszedłem ponieważ, nie podobało mi się to, że po co chwile zmieniał się skład rady co powodowało lekkie zamieszanie.
Czy atakuje Cię ktoś? Jeśli tak to kto i z jakiego sojuszu?
Atakuje mnie xellos, z waszego sojuszu
Dlaczego chcesz do nas dołączyć? Co oferujesz, czego oczekujesz od nas? Jaki masz styl gry, jakie są Twoje osiągnięcia?
Ogólnie szukam sojuszu, który swą siedzibę ma blisko mnie ;] Oferuję pomoc i oczekuje gdy będzie wielka potrzeba też otrzymać ja od was.Lubie grę deffensywną. Szczerze nie posiadam osiągnięć.
Co do wojska nie posiadam wymaganej liczby, dlatego, że miałem u siebie sporego deffa w którym całe moje wojsko zostało wybite. Zabrałem się już za odbudowywanie szczególnie, że 60% to ni jest wcale dużo, co do tego jakbyście mieli mnie już przyjąć, albo poczekacie aż wybduje wojsko albo będę je budował już w sojuszu.
Czekam na odpowiedź.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kupsztyl.pun.pl www.tibianus.pun.pl www.lunamt2board.pun.pl www.heroes3liga.pun.pl www.kuleko.pun.pl